Výsledky

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA MLADŠIEHO ŽIACTVA, Trenčín, 24.6. 2017

Umiestnenia pretekárov a pretekárok BCF Dukla BB

1. miestoTomáš Hornýmladší žiaci2000 m chôdza10:36,16
2. miestoLukáš Rosenbaummladší žiaci2000 m chôdza11:06,3
3. miestoFilip Krestiankomladší žiaci2000 m chôdza11:20,55
4. miestoMichal Dudamladší žiaci2000 m chôdza11:32,14
4. miestoKristína Zámečníkovámladšie žiačky2000 m chôdza11:16,7
5. miestoSamuel Libiakmladší žiaci2000 m chôdza11:59,82
6. miestoRichard Pastorekmladší žiaci2000 m chôdza12:00,38
6. miestoNina Števulovámladšie žiačky2000 m chôdza12:01,1
7. miestoJakub Mažgútmladší žiaci2000 m chôdza13:21,86
9. miestoBrook Mortonmladší žiaci2000 m chôdza13:36,78
10. miestoHenrieta Pastorekovámladšie žiačky2000 m chôdza13:06,3
13. miestoSofia Potančokovámladšie žiačky2000 m chôdza14:20,4

 

 

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA DORASTU, Dubnica nad Váhom, 10.6.2017

Umiestnenia pretekárov a pretekárok BCF Dukla BB

1. miestoLucia Ruskovádorastenky5000m chôdza28:09,16
5. miestoAnežka Krestiankovádorastenky5000m chôdza30:56,39
6. miestoNikoleta Ševčíkovádorastenky5000m chôdza32:29,94
10. miestoLívia Paučovádorastenky400m1:09,06
24. miestoIvan Sucháňdorastenci800m2:23,36
34. miestoMartina Krajčiovádorastenky100m0:14,92

 

MAJSTROVSTVÁ STREDOSLOVENSKÉHO ATLETICKÉHO ZVÄZU, Banská Bystrica, 28.5.2017

Umiestnenia pretekárov a pretekárok BCF Dukla BB

1. miestoKristína Zámečníkováprípravka dievčatá1000m chôdza5:22,36
1. miestoLukáš Rosenbaumprípravka chlapci1000m chôdza5:18,96
1. miestoPatrik Nemčokstarší žiaci3000m chôdza15:35,64
2. miestoNina Števulováprípravka dievčatá1000m chôdza5:46,33
2. miestoSamuel Libiakprípravka chlapci1000m chôdza5:23,40
2. miestoLucia Ruskovámimo súťaž3000m chôdza17:57,35
2. miestoMichal Dudastarší žiaci3000m chôdza17:53,35
3. miestoHenrieta Pastorekováprípravka dievčatá1000m chôdza5:53,17
3. miestoRichard Slovákprípravka chlapci1000m chôdza5:25,62
3. miestoRichard Pastorekstarší žiaci3000m chôdza19:04,39
4. miestoEma Škvarkováprípravka dievčatá1000m chôdza6:45,51
4. miestoJakub Mažgútprípravka chlapci1000m chôdza5:45,65
4. miestoIvan Sucháňstarší žiaci800m2:24,50
5. miestoRichard Zámečníkprípravka chlapci1000m chôdza5:55,15
6. miestoLívia Paučovámimo súťaž300m0:47,24
DQTomáš Bobokprípravka chlapci1000m chôdza
DNSNikoleta Ševčíkovámimo súťaž3000m chôdza

MEDZINÁRODNÝ CHODECKÝ MÍTING HLOHOVEC 2017, 20. ročník, Hlohovec, 23.4.2017

Umiestnenia pretekárov a pretekárok BCF Dukla BB

1. miestoKristína Zámečníkovánajmladšie žiačky1 km5:24
1. miestoLukáš Rosenbaumnajmladší žiaci1 km5:17
1. miestoTomáš Hornýmladší žiaci1 km4:54
1. miestoAnežka Krestiankovástaršie žiačky2 km10:58
1. miestoPatrik Nemčokstarší žiaci2 km9:25
1. miestoLucia Ruskovádorastenky3 km17:11
2. miestoPaulína Vránskaprípravka dievčatá1 km6:07
2. miestoJakub Beňušprípravka chlapci1 km6:05
2. miestoJakub Mažgútnajmladší žiaci1 km5:28
2. miestoFilip Krestiankomladší žiaci1 km4:58
2. miestoAntónia Pribulovástaršie žiačky2 km11:41
2. miestoNikoleta Ševčíkovádorastenky3 km18:02
3. miestoTomáš Boboknajmladší žiaci1 km5:44
3. miestoMichal Dudamladší žiaci1 km5:02
4. miestoMichal Hewprípravka chlapci1 km6:55
4. miestoRichard Pastorekmladší žiaci1 km5:03
5. miestoEma Škvarkováprípravka dievčatá1 km6:47
5. miestoHenrieta Pastorekovánajmladšie žiačky1 km5:54
6. miestoNina Knoppováprípravka dievčatá1 km6:57
6. miestoViliam Donovalnajmladší žiaci1 km5:57
7. miestoOliver Molčannajmladší žiaci1 km6:59
9. miestoZuzka Pôbišováprípravka dievčatá1 km7:18
9. miestoSofia Potančokovámladšie žiačky1 km6:24
10. miestoKristína Rosenbaumováprípravka dievčatá1 km7:34
11. miestoMichaela Beličkovámladšie žiačky1 km6:33
12. miestoKristína Golianováprípravka dievčatá1 km7:54
12. miestoMichaela Lapinovánajmladšie žiačky1 km6:34
12. miestoTerézia Kamenskámladšie žiačky1 km6:35
13. miestoKlaudia Karovámladšie žiačky1 km6:38
13. miestoPaulína Bartovičováprípravka dievčatá1 km7:56
14. miestoVeronika Červenákováprípravka dievčatá1 km7:57

ZÁHORÁCKA DVADSIATKA 2017, 48. ročník medzinárodných pretekov, Borský Mikuláš, 22.4.2017

Umiestnenia pretekárov a pretekárok BCF Dukla BB

1. miestoPaulína Vránskaprípravka dievčatá1 km6:06
1. miestoJakub Beňušprípravka chlapci1 km6:16
1. miestoKristína Zámečníkovánajmladšie žiačky1 km5:35
1. miestoLukáš Rosenbaumnajmladší žiaci 1 km5:26
1. miestoTomáš Hornýmladší žiaci2 km10:32
2. miestoNina Knoppováprípravka dievčatá1 km6:22
2. miestoTomáš Boboknajmladší žiaci1 km5:47
2. miestoFilip Krestiankomladší žiaci2 km10:58
2. miestoPatrik Nemčokstarší žiaci3 km14:53
3. miestoMichal Hewprípravka chlapci1 km6:51
3. miestoJakub Mažgútnajmladší žiaci1 km5:49
3. miestoMichal Dudamladší žiaci2 km11:01
3. miestoAnežka Krestiankovástaršie žiačky3 km17:23
3. miestoLucia Ruskovádorastenky5 km29:23
4. miestoEma Škvarkováprípravka dievčatá1 km6:41
4. miestoHenrieta Pastorekovánajmladšie žiačky1 km5:54
4. miestoRichard Pastorekmladší žiaci2 km11:10
5. miestoViliam Donovalnajmladší žiaci1 km6:20
5. miestoAntónia Pribulovástaršie žiačky2 km17:50
5. miestoNikoleta Ševčíkovádorastenky5 km30:57
7. miestoZuzka Pôbišováprípravka dievčatá1 km7:05
7. miestoOliver Molčannajmladší žiaci1 km7:22
8. miestoKristína Rosenbaumováprípravka dievčatá1 km7:17
9. miestoMichaela Beličkovámladšie žiačky2 km13:22
10. miestoPaulína Bartovičováprípravka dievčatá1 km7:35
10. miestoSofia Potančokovámladšie žiačky2 km14:06
11. miestoKristína Golianováprípravka dievčatá1 km7:37
11. miestoTerézia Kamenskámladšie žiačky2 km14:48
12. miestoKlaudia Karovámladšie žiačky2 km14:53
13. miestoVeronika Červenákováprípravka dievčatá1 km7:41
14. miestoMichaela Lapinovánajmladšie žiačky1 km6:56

 

ŽIACKA CHODECKÁ LIGA, X. ročník, IV. kolo, B. Bystrica, 6.4.2017

Dievčatá 2007 a mladšie, 500m chôdza

1. miestoKristína ZámečníkováZŠ JGT Gaštanová BB2:29,6
2. miestoSarah BetkováBacúch2:54,2
3. miestoNina HejčíkováZŠ Radvanská 1 BB2:55,4
4. miestoLettícia GajdošováZŠ Radvanská 1 BB2:57,4
5. miestoPaulína VránskaZŠ JGT Gaštanová BB3:02,8
6. miestoSofia BubelínyováBacúch3:04,4
7. miestoMichaela LapinováZŠ JGT Gaštanová BB3:05,8
8. miestoZuzka PôbišováZŠ Radvanská 1 BB3:06,8
9. miestoEma ŠkvarkováZŠ JGT Gaštanová BB3:08,4
10. miestoNina KnoppováZŠ Radvanská 1 BB3:12,9
11. miestoNina ŠtrbováSCVČ Relaxáčik BB3:21,5
12. miestoVeronika ČervenákováZŠ Slovenská Ľupča3:22,1
13. miestoLea MelicherováZŠ Radvanská 1 BB3:22,8
14. miestoAdela KováčikováZŠ Radvanská 1 BB3:22,9
15. miestoAnna Mária HaviarováZŠ JGT Gaštanová BB3:25,1
16. miestoPetra LopatkováZŠ Radvanská 1 BB3:26,6
17. miestoKristína GolianováZŠ Radvanská 1 BB3:26,7
18. miestoKristína RosenbaumováZŠ JGT Gaštanová BB3:26,8
19. miestoAlexandra GregušováZŠ Radvanská 1 BB3:27,4
20. miestoDominika PernickáZŠ Radvanská 1 BB3:30,4
21. miestoSofia ČerneckáZŠ JGT Gaštanová BB3:32,6
22. miestoMartina PiliarováZŠ Radvanská 1 BB3:33,8
22. miestoPaulína BartovičováZŠ JGT Gaštanová BB3:33,8
24. miestoEmília IliašováZŠ Radvanská 1 BB3:36,0
25. miestoAdela StierankováZŠ Radvanská 1 BB3:37,2
26. miestoAlexandra NemcováZŠ Radvanská 1 BB3:46,2
27. miestoLaura LuptákováZŠ Radvanská 1 BB3:47,4
28. miestoTimea GreplováZŠ Radvanská 1 BB4:22,8
29. miestoSofia IvanovováZŠ Radvanská 1 BB4:23,8
Fiona RostandtZŠ Radvanská 1 BBDQ
Hana KováčikováZŠ Radvanská 1 BBDQ

Chlapci 2007 a mladší, 500m chôdza

1. miestoŠimon BátovskýZŠ Spojová BB2:13,0
2. miestoLukáš RosenbaumZŠ JGT Gaštanová BB2:15,1
3. miestoSamuel LibiakZŠ JGT Gaštanová BB2:20,5
4. miestoTomáš BobokZŠ JGT Gaštanová BB2:25,1
5. miestoJakub MažgútZŠ Spojová BB2:28,4
6. miestoRichard SlovákZŠ JGT Gaštanová BB2:30,4
7. miestoViliam DonovalZŠ JGT Gaštanová BB2:51,0
8. miestoRichard ZámečníkZŠ JGT Gaštanová BB2:52,9
9. miestoMichal HewZŠ JGT Gaštanová BB3:07,6
10. miestoSamuel Jozef MasarykBacúch3:10,5
11. miestoOliver MolčanZŠ Radvanská 1 BB3:11,2
12. miestoTomáš BariakZŠ JGT Gaštanová BB3:12,1
13. miestoNikolas ŠustekZŠ JGT Gaštanová BB3:22,2
14. miestoPeter KýzekZŠ JGT Gaštanová BB3:25,5
15. miestoMichal HaviarZŠ JGT Gaštanová BB3:26,6
16. miestoMilan KmeťSCVČ Relaxáčik BB3:27,4
17. miestoAlexander HruzaZŠ Radvanská 1 BB3:27,5
18. miestoAlex LepiešZŠ Radvanská 1 BB3:30,1
19. miestoJakub BeňušZŠ JGT Gaštanová BB3:33,0
20. miestoMichal MešťanZŠ JGT Gaštanová BB3:35,1
21. miestoIvo HanuskaZŠ JGT Gaštanová BB3:53,8
22. miestoDaniel JuhaszSCVČ Relaxáčik BB4:54,6
23. miestoMatej ZáhorecSCVČ Relaxáčik BB4:00,4
24. miestoLukáš ChovanecSCVČ Relaxáčik BB4:01,7
Radoslav SeleckýZŠ Radvanská 1 BBDQ
Michal IvaničZŠ Radvanská 1 BBDQ
Adam AlmássyZŠ JGT Gaštanová BBDQ
Samuel HarmanZŠ Radvanská 1 BBDQ

Dievčatá 2006 – 2004, 1000m chôdza

1. miestoBarbora BrnákováŽiar nad Hronom5:18,0
2. miestoBibiana JančováBacúch5:29,6
3. miestoAneta MikolajováZŠ JGT Gaštanová BB5:33,5
4. miestoNina ŠtevulováZŠ JGT Gaštanová BB5:37,3
5. miestoHenrieta PastorekováSCVČ Relaxáčik BB5:51,7
6. miestoSofia PotančokováZŠ JGT Gaštanová BB6:04,5
7. miestoTerézia KamenskáZŠ Radvanská 1 BB6:15,3
8. miestoMia BeňováBacúch6:28,5
9. miestoKlaudia KarováŠkola u Filipa BB6:32,3
10. miestoNina ŠkantárováBacúch7:10,8

Chlapci 2006 – 2004, 1000m chôdza

1. miestoFilip KrestiankoSCVČ Relaxáčik BB5:08,9
2. miestoRichard PastorekSCVČ Relaxáčik BB5:19,3
3. miestoJakub RafajBacúch6:06,2
4. miestoOndrej ZáslavZŠ JGT Gaštanová BB6:35,6
5. miestoNikolas ZáslavZŠ JGT Gaštanová BB6:51,1
6. miestoSamuel HolicaSCVČ Relaxáčik BB6:55,4
Brook MortonTrieda SNP 20 BBDQ

Dievčatá 2003 – 2001, 1000m chôdza

1. miestoAnežka KrestiankováSCVČ Relaxáčik BB4:53,6
2. miestoLucia RuskováSCVČ Relaxáčik BB5:06,5
3. miestoAnnamária masarykováBacúch5:27,3
4. miestoAntónia PribulováSCVČ Relaxáčik BB5:32,0
5. miestoNikoleta ŠevčíkováSCVČ Relaxáčik BB5:37,8
6. miestoJohanna MasarykováBacúch5:58,6
7. miestoMichaela BeličkováZŠ JGT Gaštanová BB6:13,7
8. miestoPatrícia BučkováZŠ Radvanská 1 BB6:40,6
9. miestoNikola MajchútováZŠ JGT Gaštanová BB7:05,8

Chlapci 2003 – 2001, 1000m chôdza

1. miestoPatrik NemčokSCVČ Relaxáčik BB4:28,8
2. miestoTomáš HornýZŠ Radvanská 1 BB4:50,0
3. miestoMichal DudaZŠ Radvanská 1 BB5:07,8
4. miestoAlexander DobiašSCVČ Relaxáčik BB7:18,0

 

DUDINSKÁ PÄŤDESIATKA, 36. ročník, Dudince, 25.3.2017

Umiestnenia pretekárov BCF Dukla Banská Bystrica

1. miestoPatrik Nemčokstarší žiaci3km chôdza15:10
1. miestoKristína Zámečníkováprípravka dievčatá1km chôdza5:21
2. miestoTomáš Hornýmladší žiaci1km chôdza4:46
2. miestoLukáš Rosenbaumprípravka chlapci1km chôdza5:06
2. miestoSimona Stachováprípravka dievčatá1km chôdza5:30
3. miestoRichard Pastorekmladší žiaci1km chôdza5:14
3. miestoAnežka Krestiankovástaršie žiačky3km chôdza17:07
4. miestoRichard Slovákprípravka chlapci1km chôdza5:24
4. miestoNina Števulováprípravka dievčatá1km chôdza5:39
5. miestoHenrieta Pastorekováprípravka dievčatá1km chôdza6:00
5. miestoAneta Mikolajovámladšie žiačky1km chôdza5:29
5. miestoBrook Mortonmladší žiaci1km chôdza5:43
5. miesto Tomáš Bobokprípravka chlapci1km chôdza5:31
6. miestoRichard Zámečníkprípravka chlapci1km chôdza5:37
7. miestoLucia Ruskovádorastenky5km chôdza29:22
7. miesto Jakub Mažgútprípravka chlapci1km chôdza5:47
8. miestoAntónia Pribulovástaršie žiačky3km chôdza18:10
10. miestoKlaudia Karovámladšie žiačky1km chôdza6:04
10. miestoNikoleta Ševčíkovádorastenky5km chôdza30:41
11. miestoTadeáš Auxtprípravka chlapci1km chôdza6:28
11. miestoSofia Potančokovámladšie žiačky1km chôdza6:13
12. miestoViliam Donovalprípravka chlapci1km chôdza6:33
12. miestoMichaela Beličkovámladšie žiačky1km chôdza6:18
13. miestoMichaela Lapinováprípravka dievčatá1km chôdza6:49
13. miestoJakub Beňušprípravka chlapci1km chôdza6:35
15. miestoAnna Mária Haviarováprípravka dievčatá1km chôdza6:58
15. miestoTerézia Kamenskámladšie žiačky1km chôdza7:07
16. miestoPaulína Bartovičováprípravka dievčatá1km chôdza7:03
16. miestoMichal Hewprípravka chlapci1km chôdza7:06
17. miestoKristína Rosenbaumováprípravka dievčatá1km chôdza7:08
18. miestoEma Škvarkováprípravka dievčatá1km chôdza7:08
20. miestoZuzka Pôbišováprípravka dievčatá1km chôdza7:18
22. miestoVeronika Červenákováprípravka dievčatá1km chôdza7:32
27. miestoVivien Mihalíkováprípravka dievčatá1km chôdza8:18

 

BANSKOBYSTRICKÁ HALA 2017, X. ROČNÍK, ŠG BANSKÁ BYSTRICA, 17.2. 2017

Žiačky 2000m chôdza

1. miestoAntónia Pribulová2002BCF Dukla BB11:29,3
2. miestoBarbora Brnáková2004SNPZH11:36,0
3. miestoPaula Avenová2004ŠOGNR11:53,3
4. miestoHenrieta Pastoreková2004DBF Dukla BB12:49,7

Žiaci 2000m chôdza

1. miestoTomáš Horný2004BCF Dukla BB11:04,9
2. miestoJakub Bátovský2005VŠC Dukla BB11:06,4
3. miestoRichard Pastorek2004BCF Dukla BB11:11,9
4. miestoMichal Duda2004BCF Dukla BB11:12,3
5. miestoŠimon Bátovský2008VŠC Dukla BB12:25,0

Dorastenci 3000m chôdza

1. miestoAlan Hamzič2000ŠOGNR14:04,5
2. miestoPatrik Nemčok2003BCF Dukla BB14:53,2

Ženy 3000m chôdza

1. miestoLucia Čubaňová1995VŠC Dukla BB13:38,0
2. miestoJana Golisová1992VŠC Dukla BB15:10,1
3. miestoLucia Rusková2001BCF Dukla BB17:31,2

Muži 5000m chôdza

1. miestoDominik Černý1997VŠC Dukla BB20:43,4
2. miestoDaniel Kováč2001ŠOGNR22:55,3

 
 

HALOVÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V CHÔDZI, HALA ELÁN, BRATISLAVA, 29.01. 2017

Umiestnenia pretekárov BCF Dukla Banská Bystrica

1. miestoAnežka KrestiankováStaršie žiačky2000m chôdza11:00,33
1. miestoTomáš HornýMladší žiaci1000m chôdza04:59,56
2. miestoPatrik NemčokStarší žiaci2000m chôdza09:52,71
2. miestoFilip KrestiankoMladší žiaci1000m chôdza05:07,69
3. miestoLucia RuskováDorastenky3000m chôdza17:28,25
3. miestoAntónia PribulováStaršie žiačky2000m chôdza11:37,46
3. miestoMichal DudaMladší žiaci1000m chôdza05:14,87
4. miestoLukáš RosenbaumMladší žiaci1000m chôdza05:14,87
4. miestoNikoleta ŠevčíkováDorastenky3000m chôdza17:50,58
5. miestoAneta MikolajováMladšie žiačky1000m chôdza05:34,92
5. miestoRichard PastorekMladší žiaci1000m chôdza05:23,56
6. miestoSamuel LibiakMladší žiaci1000m chôdza05:31,17
7. miestoNina ŠtevulováMladšie žiačky1000m chôdza05:36,34
7. miestoRichard SlovákMladší žiaci1000m chôdza05:34,74
8. miestoBrook MortonMladší žiaci1000m chôdza05:46,80
9. miestoJakub MažgútMladší žiaci1000m chôdza05:56,30
10. miestoKristína ZámečníkováMladšie žiačky1000m chôdza05:54,12
12. miestoHenrieta PastorekováMladšie žiačky1000m chôdza06:04,99
13. miestoViliam DonovalMladší žiaci1000m chôdza06:09,98
16. miestoSofia PotančokováMladšie žiačky1000m chôdza06:28,08
19. miestoPaulína VránskaMladšie žiačky1000m chôdza06:41,72
20. miestoMichaela LapinováMladšie žiačky1000m chôdza07:02,54

 

 

CHODECKÉ PRETEKY O POHÁR MATEJA TÓTHA

Umiestnenia pretekárov BCF Dukla Banská Bystrica

1. miestoKristína ZámečníkováPrípravka dievčatá500m chôdza02:43,7
1. miestoLukáš RosenbaumPrípravka chlapci500m chôdza02:30,7
2. miestoAneta MikolajováNajmladšie žiačky500m chôdza02:32,8
2. miestoRichard PastorekMladší žiaci1000m chôdza05:47,1
2. miestoTomáš BobokPrípravka chlapci500m chôdza02:36,7
3. miestoBrook MortonMladší žiaci1000m chôdza05:47,5
3. miestoNikoleta ŠevčíkováStaršie žiačky2000m chôdza12:16,4
3. miestoRichard SlovákPrípravka chlapci500m chôdza02:52,7
4. miestoJakub MažgútPrípravka chlapci500m chôdza02:55,3
4. miestoMichal DudaMladší žiaci1000m chôdza05:48,1
4. miestoMichaela BeličkováMladšie žiačky1000m chôdza06:07, 1
5. miestoViliam DonovalPrípravka chlapci500m chôdza03:09,7
5. miestoNina ŠtevulováNajmladšie žiačky500m chôdza02:45,2
5. miestoNina HejčíkováPrípravka dievčatá500m chôdza03:09,1
6. miestoKlaudia KarováMladšie žiačky1000m chôdza07:13,0
6. miestoHenrieta PastorekováNajmladšie žiačky500m chôdza05:50,0
7. miestoMichaela LapinováPrípravka dievčatá500m chôdza03:20,1
7. miestoTadeáš AuxtPrípravka chlapci500m chôdza03:12,5
8. miestoJakub BeňušPrípravka chlapci500m chôdza03:20,1
9. miestoPaulína BartovičováPrípravka dievčatá500m chôdza03:16,1
10. miestoOndrej DudaPrípravka chlapci500m chôdza03:27,0
11. miestoNikolas UharčekPrípravka chlapci500m chôdza03:48,3
12. miestoMichal HewPrípravka chlapci500m chôdza03:48,5
13. miestoNikolas ŠustekPrípravka chlapci500m chôdza03:53,7
14. miestoAdam AlmášiPrípravka chlapci500m chôdza04:09,5
14. miestoNina KnoppováPrípravka dievčatá500m chôdza03:30,7
15. miestoMichal MešťanPrípravka chlapci500m chôdza04:38,5
15. miestoZuzka PôbišováPrípravka dievčatá500m chôdza03:33,8
17. miestoKristína GolianováPrípravka dievčatá500m chôdza04:00,0
10. miestoNikola MajchútováNajmladšie žiačky500m chôdza03:12,7
DQLetícia GajdošováPrípravka dievčatá500m chôdza
DQNatália RačekováPrípravka dievčatá500m chôdza

 

 

 

ŽIACKA CHODECKÁ LIGA X. ROČNÍK, II. KOLO, BANSKÁ BYSTRICA, HALA ŠG, 24.11. 2016

Dievčatá ročník narodenia 2007 a mladšie  – 500m chôdza

1. miestoKristína ZámečníkováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica2:43,9
2. miestoSofia BubelínyováBacúch2:51,5
3. miestoLettícia GajdošováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica2:52,9
4. miestoSarah BetkováBacúch2:53,3
5. miestoPaulína VránskaZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica3:05,1
6. miestoLea PlanietováSCVČ Relaxáčik, B. Bystrica3:07,9
7. miestoSally BeňováBacúch3:10,5
8. miestoPaulína BartovičováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica3:11,0
9. miestoEmma ŠvantnerováBacúch3:11,6
10. miestoSimona StachováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica3:12,7
11. miestoZoja Dana LakosilováŽiar nad Hronom3:13,7
12. miestoMichaela LapinováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica3:17,1
13. miestoMária HaviarováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica3:20,3
14. miestoNatália RačekováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica3:21,7
15. miestoNina HejčíkováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica3:22,6
16. miestoEma ŠkvarkováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica3:24,1
17. miestoLenka KalčevskáSCVČ Relaxáčik, B. Bystrica3:24,8
18. miestoAdela StierankováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica3:32,1
19. miestoSofia ČerneckáZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica3:38,2
20. miestoDaniela HouškováBacúch3:43,6
21. miestoLili LuptákováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica3:47,8
22. miestoEla JančiarováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica3:50,5
23. miestoNina KnoppováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica3:51,9
24. miestoKristína ČupkováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica3:52,4
25. miestoSimona HrušovskáBorský Svätý Jur3:55,8
26. miestoPetra LopatkováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica4:00,5
27. miestoPaulína JarouškováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica4:01,5
28. miestoVivien MihalíkováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica4:03,3
29. miestoZuzana PôbišováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica4:03,6
30. miestoKristína GolianováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica4:03,7
31. miestoEmília IliašováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica4:07,4
32. miestoAlexandra NemcováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica4:14,0
33. miestoTimea BalkováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica4:28,2
34. miestoTimea GreplováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica4:34,8
Alexandra GregušováZŠ Radvanská 1, B. BystricaDNF

Chlapci ročník narodenia 2007 a mladší  – 500m chôdza

1. miestoŠimon BátovskýZŠ Spojová, B. Bystrica2:21,2
2. miestoTomáš BobokZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica2:21,8
3. miestoLukáš RosenbaumZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica2:22,0
4. miestoSamuel LibiakZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica2:23,7
5. miestoJakub MažgútZŠ Spojová, B. Bystrica2:54,7
6. miestoRichard SlovákZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica2:59,9
7. miestoSimon StachoZŠ Radvanská 1, B. Bystrica3:00,7
8. miestoJozef Samuel MasarykBacúch3:04,4
9. miestoBenjamín LakosilŽiar nad Hronom3:04,7
10. miestoJakub BeňušZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica3:13,2
11. miestoOndrej DudaZŠ Radvanská 1, B. Bystrica3:13,8
12. miestoMaxim ŠtrbaZŠ Radvanská 1, B. Bystrica3:29,3
13. miestoViliam DonovalZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica3:31,5
14. miestoNikolas UharčekZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica3:38,3
15. miestoOskar PlanietaSCVČ Relaxáčik, B. Bystrica3:38,8
16. miestoSamuel HarmanZŠ Radvanská 1, B. Bystrica3:39,2
17. miestoTadeáš AuxtZŠ Radvanská 1, B. Bystrica3:39,4
18. miestoMichal IvaničZŠ Radvanská 1, B. Bystrica3:41,7
19. miestoJakub HýžaZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica3:42,6
20. miestoŠimon ŠvantnerBacúch3:45,8
21. miestoMichal HaviarZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica3:48,4
22. miestoAdrián TomášikZŠ Radvanská 1, B. Bystrica3:49,6
23. miestoJakub KlimoSCVČ Relaxáčik, B. Bystrica3:56,4
24. miestoMichal HewZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica4:00,3
24. miestoAdam AlmášíZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica4:00,3
26. miestoNikolas ŠustekZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica4:00,8
27. miestoIvo HanuskaZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica4:01,6
28. miestoAlex LepiešZŠ Radvanská 1, B. Bystrica4:07,8
29. miestoMax KováčikZŠ Radvanská 1, B. Bystrica4:08,1
Richard ZámečníkZŠ JGT Gaštanová, B. BystricaDQ
Radoslav SeleckýZŠ Radvanská 1, B. BystricaDQ
Lukáš ReinvartZŠ Radvanská 1, B. BystricaDQ

Dievčatá ročníky narodenia 2004 až 2006 – 1000m chôdza

1. miestoBarbora BrnákováŽiar nad Hronom5:27,6
2. miestoBibiana JančováBacúch5:41,2
3. miestoDaniela SčepkováBorský Svätý Jur5:47,3
4. miestoNina ŠtevulováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica5:58,7
5. miestoHenrieta PastorekováSCVČ Relaxáčik, B. Bystrica6:17,2
6. miestoSofia PotančokováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica6:27,6
7. miestoMia BeňováBacúch6:28,9
8. miestoRebeka RohárováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica6:42,2
9. miestoTerézia SeleckáZŠ Radvanská 1, B. Bystrica7:00,1
10. miestoTerézia ČellárováSCVČ Relaxáčik, B. Bystrica7:50,9

Chlapci ročníky narodenia 2004 až 2006 – 1000m chôdza

1. miestoFilip KrestiankoSCVČ Relaxáčik, B. Bystrica5:18,9
2. miestoRichard PastorekSCVČ Relaxáčik, B. Bystrica5:33,5
3. miestoBrook MortonZŠ Trieda SNP 20, B. Bystrica5:56,5
4. miestoJakub RafajBacúch6:05,8
5.miestoSamuel HolicaSCVČ Relaxáčik, B. Bystrica6:48,5
6.miestoMichal FerencZŠ Radvanská 1, B. Bystrica7:11,2
Sebastián HarcekZŠ Radvanská 1, B. BystricaDQ

Dievčatá ročníky narodenia 2001 až 2003  – 1000m chôdza

1. miestoAnežka KestiankováSCVČ Relaxáčik, B. Bystrica4:53,7
2. miestoAnnamária MasarykováBacúch5:25,3
3. miestoNikoleta ŠevčíkováSCVČ Relaxáčik, B. Bystrica5:30,8
4. miestoMichaela BeličkováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica6:47,2
5. miestoPatrícia BučkováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica6:54,0
6. miestoNatália PetríkováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica6:56,7
7. miestoSara SedilekováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica7:06,0
8. miestoViktória VránskaZŠ JGT Gaštanová, B. BystricaDQ

Chlapci ročníky narodenia 2001 až 2003 – 1000m chôdza

1. miestoPatrik NemčokSCVČ Relaxáčik, B. Bystrica4:35,8
2. miestoTomáš HornýZŠ Radvanská 1, B. Bystrica4:59,9
3. miestoTomáš DudaZŠ Radvanská 1, B. Bystrica6:10,2
4. miestoAlexander DobiašSCVČ Relaxáčik, B. Bystrica6:59,9

Poradie družstiev po II. kole

1. miestoSCVČ Relaxáčik B. Bystrica144 bodov
2. miestoZŠ Radvanská 1 B. Bystrica117 bodov
3. miestoZŠ JGT Gaštanová B. Bystrica110 bodov
4. miestoBacúch99 bodov
5. miestoZŠ Spojová B. Bystrica44 bodov
6. miestoŽiar nad Hronom29 bodov
7. miestoZŠ trieda SNP 20 B. Bystrica14 bodov
8. miestoBorský Svätý Jur9 bodov
9. miestoŠkola U Filipa B. Bystrica2 body

 

ŽIACKA CHODECKÁ LIGA X. ROČNÍK, I. KOLO, BANSKÁ BYSTRICA, HALA DUKLA, 11.10. 2016

Dievčatá ročník narodenia 2007 a mladšie – chôdza na 5 kôl

1. miestoKristína ZámečníkováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica2:45,2
2. miestoSandra ŠebestováBacúch3:00,0
3. miestoPaulína VránskaZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica3:10,4
4. miestoLetícia GajdošováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica3:16,4
5. miestoSofia BubelínyováBacúch3:18,6
6. miestoMária HaviarováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica3:21,9
7. miestoSally BeňováBacúch3:26,1
8. miestoEmma ŠvantnerováBacúch3:32,0
9. miestoEma ŠkvarkováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica3:33,0
10. miestoSimona StachováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica3:40,2
11. miestoKristína RosenbaumováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica3:44,6
12. miestoPaulína BartovičováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica4:12,2
13. miestoZuzana PôbišováZŠ Radvanská 1, B. Bystrica4:17,9
14. miestoAlexandra KalinováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica4:20,8
15. miestoMagdaléna SnopkováZŠ JGT Gaštanová, B. Bystrica4:24,5
Michaela LapinováZŠ JGT Gaštanová, B. BystricaDQ

Chlapci ročník narodenia 2007 a mladší – chôdza na 5 kôl

1. miestoŠimon BátovskýZŠ Spojová B. Bystrica2:30,6
2. miestoLukáš RosenbaumZŠ JGT Gaštanová B. Bystrica2:31,9
3. miestoTomáš BobokZŠ JGT Gaštanová B. Bystrica2:38,6
4. miestoSamuel LibiakZŠ JGT Gaštanová B. Bystrica2:42,0
5. miestoRichard ZámečníkZŠ JGT Gaštanová B. Bystrica3:09,1
6. miestoSimon StachoZŠ Radvanská 1 B. Bystrica3:09,5
7. miestoViliam DonovalZŠ JGT Gaštanová B. Bystrica3:11,2
8. miestoTomáš BariakZŠ JGT Gaštanová B. Bystrica3:14,7
9. miestoJakub MažgútZŠ Spojová B. Bystrica3:15,8
10. miestoOskar PlanietaSCVČ Relaxáčik B. Bystrica3:19,1
11. miestoSamuel Jozef MasarykBacúch3:20,4
12. miestoMichal HaviarZŠ JGT Gaštanová B. Bystrica3:27,7
13. miestoOndrej DudaZŠ Radvanská 1 B. Bystrica3:32,2
14. miestoMichal MešťanZŠ JGT Gaštanová B. Bystrica3:34,8
15. miestoRadoslav SeleckýZŠ Radvanská 1 B. Bystrica3:38,9
16. miestoSebastián BambúchZŠ Radvanská 1 Banská Bystrica3:40,7
17. miestoJakub KlimoSCVČ Relaxáčik B. Bystrica3:47,0
18. miestoMarek ŽiačikSCVČ Relaxáčik B. Bystrica4:08,3
19. miestoMichal HewZŠ JGT Gaštanová B. Bystrica4:09,9
20. miestoNikolas ŠustekZŠ JGT Gaštanová B. Bystrica4:12,8
21. miestoAdam AlmášíZŠ JGT Gaštanová B. Bystrica4:13,7

Dievčatá ročníky narodenia 2004 až 2006 – chôdza na 10 kôl

1. miestoBarbora BrnákováŽiar nad Hronom5:44,6
2. miestoAneta MikolajováZŠ JGT B. Bystrica6:05,6
3. miestoBibiana JančováBacúch6:05,9
4. miestoHenrieta PastorekováSCVČ Relaxáčik B. Bystrica6:27,8
5. miestoMia BeňováBacúch6:44,7
6. miestoSofia PotančokováZŠ JGT B. Bystrica6:51,5
7. miestoRebeka RohárováZŠ Radvanská 1 B. Bystrica7:14,0
8. miestoTerézia SeleckáZŠ Radvanská 1 B. Bystrica7:14,3
9. miestoKlaudia KarováŠkola u Filipa B. Bystrica7:45,3
10. miestoSoňa MaslenováZŠ Radvanská 1 B. Bystrica8:18,6
Nina ŠtevulováZŠ JGT B. BystricaDQ

Chlapci ročníky narodenia 2004 až 2006 – chôdza na 10 kôl

1. miestoFilip KrestiankoSCVČ Relaxáčik B. Bystrica5:18,3
2. miestoJakub BátovskýZŠ Spojová B. Bystrica5:29,7
3. miestoRichard PastorekSCVČ Relaxáčik B. Bystrica6:01,6
4. miestoJakub RafajBacúch6:41,1
5. miestoBrook MortonZŠ Trieda SNP 20 B. Bystrica7:03,6
6. miestoJán CílikSCVČ Relaxáčik B. Bystrica7:51,5
7. miestoSamuel HolicaSCVČ Relaxáčik B. Bystrica7:52,7
8. miestoMichal FerencZŠ Radvanská 1 B. Bystrica7:56,0
Sebastián HarcekZŠ Radvanská 1 B. BystricaDQ

Dievčatá ročníky narodenia 2001 až 2003 – chôdza na 10 kôl

1. miestoAnežka KrestiankováSCVČ Relaxáčik B. Bystrica5:14,9
2. miestoLucia RuskováSCVČ Relaxáčik B. Bystrica5:26,6
3. miestoAnnamária MasarykováBacúch5:43,7
4. miestoAntónia PribulováSCVČ Relaxáčik B. Bystrica5:44,5
5. miestoNikoleta ŠevčíkováSCVČ Relaxáčik B. Bystrica5:53,9
6. miestoMichaela BeličkováZŠ JGT Gaštanová B. Bystrica6:52,9
7. miestoNatália PetríkováZŠ Radvanská 1 B. Bystrica7:28,4
Viktória VránskaZŠ JGT Gaštanová B. BystricaDQ

Chlapci ročníky narodenia 2001 až 2003 – chôdza na 10 kôl

1. miestoPatrik NemčokSCVČ Relaxáčik B. Bystrica4:53,7
2. miestoTomáš HornýZŠ Radvanská 1 B. Bystrica5:10,4
3. miestoMichal DudaZŠ Radvanská 1 B. Bystrica6:26,6
4. miestoAlexander DobiašSCVČ Relaxáčik B. Bystrica7:29,8
Ivan SucháňSCVČ Relaxáčik B. BystricaDQ

 

 

CISÁRSKA AKADÉMIA MARCA AURELIA, Psiare, 8.10.2016

Dievčatá ročník narodenia 2006 a mladšie – 500m chôdza

1. miestoNina ŠtevulováBCF Dukla Banská Bystrica00:02:26
2. miestoKristína ZámečníkováBCF Dukla Banská Bystrica00:02:40
3. miestoHenrieta PastorekováBCF Dukla Banská Bystrica00:02:49
4. miestoMichaela LapinováBCF Dukla Banská Bystrica00:03:11
5. miestoMária HaviarováBCF Dukla Banská Bystrica00:03:12
6. miestoKristína RosenbaumováBCF Dukla Banská Bystrica00:03:38
7. miestoAlexandra VegsoováBCF Dukla Banská Bystrica00:03:45

Chlapci ročník narodenia 2006 a mladší – 500m chôdza

1. miestoŠimon BátovskýVŠC Dukla Banská Bystrica00:02:17
2. miestoLukáš RosenbaumBCF Dukla Banská Bystrica00:02:25
3. miestoSamuel LibiakBCF Dukla Banská Bystrica00:02:34
4. miestoTomáš BobokBCF Dukla Banská Bystrica00:02:35
5. miestoJakub MažgútBCF Dukla Banská Bystrica00:03:01
6. miestoViliam DonovalBCF Dukla Banská Bystrica00:03:07
7. miestoRichard ZámečníkBCF Dukla Banská Bystrica00:03:16
8. miestoŠimon BenčíkBCF Dukla Banská Bystrica00:04:26

Dievčatá ročník narodenia 2005 a staršie – 1000m chôdza

1. miestoAnežka KrestiankováBCF Dukla Banská Bystrica00:04:52
2. miestoAntónia PribulováBCF Dukla Banská Bystrica00:05:35
3. miestoSofia PotančokováBCF Dukla Banská Bystrica00:06:29
4. miestoDenisa StrečkováBCF Dukla Banská Bystrica00:06:36
5. miestoKlaudia KarováBCF Dukla Banská Bystrica00:07:06

Chlapci ročník narodenia 2005 a starší – 1000m chôdza

1. miestoPatrik NemčokBCF Dukla Banská Bystrica00:04:42
2. miestoFilip KrestiankoBCF Dukla Banská Bystrica00:04:50
3. miestoTomáš HornýBCF Dukla Banská Bystrica00:04:51
4. miestoJakub BátovskýBCF Dukla Banská Bystrica00:05:05
5. miestoRichard PastorekBCF Dukla Banská Bystrica00:05:39
6. miestoMichal DudaBCF Dukla Banská Bystrica00:06:13
7. miestoBrook MortonUMB Banská Bystrica00:06:15

 

 

CHÔDZA NA BACÚCHU, Bacúch, 1.10. 2016

Cena Jozefa Pribilinca

Staršie žiačky – 3000m chôdza

1. miestoLucia RuskováBCF Dukla Banská Bystrica00:17:29
2. miestoBernadett RépásiMaďarsko00:17:32
3. miestoElizabet KocsiMaďarsko00:17:38
4. miestoAntónia PribulováBCF Dukla Banská Bystrica00:18:26
5. miestoNikoleta ŠevčíkováBCF Dukla Banská Bystrica00:18:58
6. miestoDemetria BenkeMaďarsko00:19:02
7. miestoAnnamária MasarykováAK Bacúch00:19:42
8. miestoMíra AlváriMaďarsko00:20:00
MSAlexandra ZlúkyováAK Bacúch00:17:25

Mladší žiaci – 1000m chôdza

1. miestoPatrik NemčokBCF Dukla Banská Bystrica00:04:33
2. miestoTomáš HornýBCF Dukla Banská Bystrica00:05:03
3. miestoRichard PastorekBCF Dukla Banská Bystrica00:05:49
4. miestoBrook MortonBCF Dukla Banská Bystrica00:06:57

Mladšie žiačky – 1000m chôdza

1. miestoAnežka KrestiankováBCF Dukla Banská Bystrica00:04:53
2. miestoDorotya TamásMaďarsko00:05:22
3. miestoBarbora BrnákováMŠK Žiar nad Hronom00:05:36
4. miestoLiliana MurínováAK Bacúch00:05:50
5. miestoBoglárka MolnárMaďarsko00:05:56
6. miestoViktória VránskaBCF Dukla Banská Bystrica00:07:20
7. miestoKlaudia KarováBCF Dukla Banská Bystrica00:07:31

Prípravka chlapci – 1000m chôdza

1. miestoFilip KrestiankoBCF Dukla Banská Bystrica00:04:57
2. miestoBengedúz KocsisMaďarsko00:05:07
3. miestoŠimon BátovskýVŠC Dukla Banská Bystrica00:05:20
4. miestoLukáš RosenbaumBCF Dukla Banská Bystrica00:05:29
5. miestoSamuel LibiakBCF Dukla Banská Bystrica00:05:31
6. miestoTomáš BobokBCF Dukla Banská Bystrica00:06:05
7. miestoJakub RafajAK Bacúch00:06:27
8. miestoJakub MažgútBCF Dukla Banská Bystrica00:06:46
9. miestoViliam DonovalBCF Dukla Banská Bystrica00:06:47
10. miestoSamuel Jozef MasarykAK Bacúch00:07:15
11. miestoJakub BeňušBCF Dukla Banská Bystrica00:07:28
12. miestoRichard ZámečníkBCF Dukla Banská Bystrica00:07:34
13. miestoPeter KyzekBCF Dukla Banská Bystrica00:07:42

Prípravka dievčatá – 1000m chôdza

1. miestoNina ŠtevulováBCF Dukla Banská Bystrica00:05:17
2. miestoDaniela ŠčepkováAK Borský Sv. Jur00:05:36
3. miestoMária GazárkováMŠK Borský Mikuláš00:05:42
4. miestoBibiana JančováAK Bacúch00:05:46
5. miestoKlaudia LengyelMaďarsko00:05:52
6. miestoKristína ZámečníkováBCF Dukla Banská Bystrica00:06:00
7. miestoMia BeňováAK Bacúch00:06:04
8. miestoAnikó OraveczMaďarsko00:06:21
9. miestoSandra ŠebestováAK Bacúch00:06:34
10. miestoSofia PotančokováBCF Dukla Banská Bystrica00:06:39
11. miestoHenrieta PastorekováBCF Dukla Banská Bystrica00:06:39
12. miestoMichaela LapinováBCF Dukla Banská Bystrica00:06:47
13. miestoPaulína VránskaBCF Dukla Banská Bystrica00:06:49
14. miestoSofia BubelínyováAK Bacúch00:07:04
15. miestoIvana CitterbergováZávadka nad Hronom00:07:07
16. miestoAdriana GazárkováMŠK Borský Mikuláš00:07:08
17. miestoEmma ŠvantnerováAK Bacúch00:07:13
18. miestoSally BeňováAK Bacúch00:07:29
19. miestoNina ŠkantárováAK Bacúch00:07:37
20. miestoDaniela HouškováAK Bacúch00:07:40
21. miestoZuzana PôbišováBCF Dukla Banská Bystrica00:07:40
22. miestoKristína RosenbaumováBCF Dukla Banská Bystrica00:08:45

 

 

CHODECKÁ NITRA 2016, Nitra, 30.9. 2016

Staršie žiačky – 1000m chôdza

1. miestoLucia RuskováBCF Dukla Banská Bystrica00:05:14
2. miestoNikoleta ŠevčíkováBCF Dukla Banská Bystrica00:05:32
3. miestoAntónia PribulováBCF Dukla Banská Bystrica00:05:43

Mladší žiaci – 1000m chôdza

1. miestoPatrik NemčokBCF Dukla Banská Bystrica00:04:42
2. miestoFilip KrestiankoBCF Dukla Banská Bystrica00:04:57
3. miestoTomáš HornýBCF Dukla Banská Bystrica00:05:08
4. miestoJakub BátovskýVŠC Dukla Banská Bystrica00:05:25
5. miestoFrederik LániŽMAC Rača00:05:38
6. miestoRichard PastorekBCF Dukla Banská Bystrica00:06:02
7. miestoBrook MortonBCF Dukla Banská Bystrica00:07:05
8. miestoAdrián IvančákZŠ Ždiar00:07:18

Mladšie žiačky – 1000m chôdza

1. miestoAnežka KrestiankováBCF Dukla Banská Bystrica00:04:57
2. miestoBarbora BrnákováMŠK Žiar nad Hronom00:05:31
3. miestoDenisa ŠubováŠK ŠOG Nitra00:05:34
4. miestoPaulína AvenováPartizánske 4. VO00:06:22
5. miestoMichaela BeličkováBCF Dukla Banská Bystrica00:06:44
6. miestoViktória VránskaBCF Dukla Banská Bystrica00:07:18

Prípravka chlapci – 500m chôdza

1. miestoŠimon BátovskýVŠC Dukla Banská Bystrica00:02,32
2. miestoLukáš RosenbaumBCF Dukla Banská Bystrica00:02:34
3. miestoTomáš BobokBCF Dukla Banská Bystrica00:02:35
4. miestoSamuel LibiakBCF Dukla Banská Bystrica00:02:40
5. miestoJakub RafajAK Bacúch00:02:44
6. miestoRichard ZámečníkBCF Dukla Banská Bystrica00:02:58
7. miestoLukáš ČernýAtletický klub Bojničky00:02:59
8. miestoMichal HaviarBCF Dukla Banská Bystrica00:03:02
9. miestoMichal MalíkMAC Redox Lučenec00:03:04
10. miestoRichard SlovákBCF Dukla Banská Bystrica00:03:05
11. miestoViliam DonovalBCF Dukla Banská Bystrica00:03:07
12. miestoJakub BeňušBCF Dukla Banská Bystrica00:03:17
13. miestoJakub MažgútBCF Dukla Banská Bystrica00:03:18
14. miestoNikolas PribilinecBCF Dukla Banská Bystrica00:03:33
15. miestoAdam KomoraŠK ŠOG Nitra00:03:58

Prípravka dievčatá – 500m chôdza

1. miestoIvana DudováAK ZŤS Martin00:02:19
2. miestoAneta MikolajováBCF Dukla Banská Bystrica00:02:29
3. miestoNina ŠtevulováBCF Dukla Banská Bystrica00:02:30
4. miestoMária GazárkováMŠK Borský Mikuláš00:02:37
5. miestoKristína ZámečníkováBCF Dukla Banská Bystrica00:02:39
6. miestoDaniela ŠčepkováAK Borský Sv. Jur00:02:40
7. miestoBibiana JančováAK Bacúch 00:02:46
8. miestoMia BeňováAK Bacúch00:02:50
9. miestoSofia PotančokováBCF Dukla Banská Bystrica00:03:02
10. miestoHenrieta PastorekováBCF Dukla Banská Bystrica00:03:03
11. miestoAnnaMária HaviarováBCF Dukla Banská Bystrica00:03:08
12. miestoAlexandra PastierováAtletický klub Bojničky00:03:10
13. miestoAdriana GazárkováMŠK Borský Mikuláš00:03:12
14. miestoSally BeňováAK Bacúch00:03:14
15. miestoMichaela LapinováBCF Dukla Banská Bystrica00:03:15
16. miestoPaulína VránskaBCF Dukla Banská Bystrica00:03:19

 

 

 

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA STARŠIEHO ŽIACTVA, Bratislava, 17.09.2016

Starší žiaci – 3000m chôdza

1. miestoĽubomír KubišAK Spartak Dubnica nad Váhom13:39,96
2. miestoDaniel KováčSlovan Duslo Šaľa15:01,67
3. miestoPatrik NemčokBCF Dukla Banská Bystrica15:34,98
4. miestoTomáš ZubčákAK Inter - SC Bratislava 17:28,79
5. miestoRichard PastorekBCF Dukla Banská Bystrica19:12,59
6. miestoFrederik LániMaraton AC Rača19:57,61
7. miestoKristián JuhásAtletika ŠK Skalica20:16,35
8. miestoAndrej KáčerAtletika ŠK Skalica22:23,40

Staršie žiačky – 3000m chôdza

1. miestoDominika HubkováŠK ŠOG Nitra16:54,19
2. miestoKarin DevaldováAK Slávia TU Košice17:05,30
3. miestoLucia RuskováBCF Dukla Banská Bystrica17:24,06
4. miestoKlára ZemkováAtletický klub ZŤS Martin17:36,84
5. miestoAnežka KrestiankováBCF Dukla Banská Bystrica17:57,22
6. miestoBarbora BrnákováMŠK Žiar nad Hronom17:59,18
7. miestoNikoleta ŠevčíkováBCF Dukla Banská Bystrica18:17,89
8. miestoPaulína DudováAtletický klub ZŤS Martin18:27,56
9. miestoAntónia PribulováBCF Dukla Banská Bystrica18:41,63
10. miestoIzabela HajdukovኊK - Junior Prešov19:03,48
11. miestoVeronika SucháMaraton AC Rača19:39,20
Gabriela OchabováAtletický klub BojničkyDNS

 

 

CHÔDZA V KÚPEĽOCH, Dudince, 10.09.2016

Mladšie dievčatá – 1000m chôdza

1. miestoNina ŠtevulováBCF Dukla BB5:30
2. miestoKristína ZámečníkováBCF Dukla BB5:49
3. miestoMia BeňováAK Bacúch 6:01
4. miestoHenrieta PastorekováBCF Dukla BB6:18
5. miestoSofia PotančokováBCF Dukla BB6:33
6. miestoPaulína VránskaBCF Dukla BB6:47
7. miestoSally BeňováAK Bacúch7:21
8. miestoLetícia GajdošováZŠ Radvaň7:28
9. miestoNina GubkováZŠ Radvaň7:29
10. miestoMichaela LapinováBCF Dukla BB8:21
Nika ŠustekováBCF Dukla BBDNF

Mladší chlapci – 1000m chôdza

1. miestoJakub BátovskýVŠC Dukla BB4:55
2. miestoFilip KrestiankoBCF Dukla BB5:05
3. miestoŠimon BátovskýVŠC Dukla BB5:08
4. miestoLukáš RosenbaumBCF Dukla BB5:41
5. miestoTomáš BobokBCF Dukla BB5:58
6. miestoSamuel LibiakBCF Dukla BB6:09
7. miestoViliam DonovalBCF Dukla BB6:16
8. miestoRichard SlovákBCF Dukla BB6:16
9. miestoPeter KyzekBCF Dukla BB7:35
10. miestoJakub BeňušBCF Dukla BB7:40
11. miestoNikolas ŠustekBCF Dukla BB8:26

Staršie dievčatá – 1000m chôdza

1. miestoAnežka KrestiankováBCF Dukla BB4:58
2. miestoLucia RuskováBCF Dukla BB5:16
3. miestoNikoleta ŠevčíkováBCF Dukla BB5:35
4. miestoAntónia PribulováBCF Dukla BB5:45
5. miestoViktória VránskaBCF Dukla BB7:52

Starší chlapci – 1000m chôdza

1. miestoTomáš HornýBCF Dukla BB5:07
2. miestoRichard PastorekBCF Dukla BB5:45
3. miestoAndrej GéhrerBCF Dukla BB6:34
4. miestoMorton BrookZŠ SNP 20 BB7:20

 

 

 

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA MLADŠIEHO ŽIACTVA, Nové Zámky, 18.06.2016

Mladšie žiačky – 2000m chôdza

1. miestoAnežka KrestiankováBCF Dukla Banská Bystrica10:46,67
2. miestoIvana DudováAtletický Klub ZTS Martin10:50,87
3. miestoKarin DevaldováAK Slávia TU Košice10:54,93
4. miestoBarbora BrnákováMestský šport Žiar nad Hronom11:25,97
5. miestoPaulína DudováAtletický Klub ZTS Martin11:38,31
6. miestoNina ŠtevulováBCF Dukla Banská Bystrica12:18,92
7. miestoDenisa ŠubováŠK ŠOG Nitra12:34,55
8. miestoNikol SuchopováTJ Olympia Galanta12:55,12
9. miestoVeronika SucháMaraton AC Rača13:00,58
10. miestoMária GazárkováMiestny ŠK Borský Mikuláš13:11,29
11. miestoLaura KrištofováSlávia ŠG Trenčín13:14,29
12. miestoLaura HubcejováAtletický Klub ZTS Martin13:37,09
13. miestoRút IžákováTJ Olympia Galanta13:53,16
14. miestoHenrieta PastorekováBCF Dukla Banská Bystrica14:23,41
15. miestoMária ŽiakováAtletický klub Bojničky15:15,09

 

Mladší žiaci – 2000m chôdza

1. miestoPatrik NemčokBCF Dukla Banská Bystrica9:54,35
2. miestoFilip KrestiankoBCF Dukla Banská Bystrica10:58,78
3. miestoTomáš HornýBCF Dukla Banská Bystrica11:18,50
4. miestoKristián JuhásAtletika ŠK Skalica12:04,27
5. miestoHugo ZelenákAC Stavbár Nitra12:07,10
6. miestoLukáš RosenbaumBCF Dukla Banská Bystrica12:08,26
7. miestoRichard PastorekBCF Dukla Banská Bystrica12:27,31
8. miestoJán Juraj GašparAtletika ŠK Skalica12:30,12
9. miestoJuraj MikitaŠK Comenium pri IV Michalovce12:49,53
10. miestoAdam Maxim AmrichTJ Olympia Galanta13:14,37
11. miestoAndrej KomoraŠOG Nitra15:36,04

 

 

 

ŽIACKA CHODECKÁ LIGA, Finále, Banská Bystrica, 16.06.2016

Dievčatá 2006 a mladšie – 500m chôdza

1. miestoNina ŠtevulováZŠ JGT B.Bystrica2:29
2. miestoBibiana JančováBacúch2:34
3. miestoKristína ZámečníkováZŠ JGT B.Bystrica2:37
4. miestoSofia BubelíniováBacúch2:41
5. miestoViktória IvaničováZŠ JGT B.Bystrica2:55
6. miestoSarah BetkováBacúch3:02
7. miestoMária HaviarováZŠ JGT B.Bystrica3:05
8. miestoSarita ZáslavováZŠ JGT B.Bystrica3:06
9. miestoJana BulováZŠ JGT B.Bystrica3:07
10. miestoSofia UhliarováZŠ JGT B.Bystrica3:11
11. miestoEmma ŠvantnerováBacúch3:12
12. miestoNikola MajchútováZŠ JGT B.Bystrica3:13
13. miestoSally BeňováBacúch3:13
14. miestoHenrieta PastorekováSCVČ Relaxáčik B.Bystrica3:15
15. miestoPaulína VránskaZŠ JGT B.Bystrica3:17
16. miestoLenka KalčevskáSCVČ Relaxáčik B.Bystrica3:17
17. miestoMichaela LapinováZŠ JGT B.Bystrica3:18
18. miestoLea PlanietováSCVČ Relaxáčik B.Bystrica3:18
19. miestoSofia ČerneckáZŠ JGT B.Bystrica3:24
20. miestoDaniela HouškováBacúch3:34
21. miestoZoja - Danae LakosilováŽiar nad Hronom3:38
22. miestoDiana DebnárováZŠ JGT B.Bystrica3:38
23. miestoPaulína BartovičováZŠ JGT B.Bystrica4:03
24. miestoMagdaléna SnopkováZŠ JGT B.Bystrica4:13

Chlapci 2006 a mladší – 500m chôdza

1. miestoLukáš RosembaumZŠ JGT B.Bystrica2:24
2. miestoSamuel LibiakZŠ JGT B.Bystrica2:24
3. miestoTomáš BobokZŠ JGT B.Bystrica2:32
4. miestoFilip RiapošZŠ JGT B.Bystrica2:52
5. miestoViliam DonovalZŠ JGT B.Bystrica2:52
6. miestoBenjamín LakosilŽiar nad Hronom3:03
7. miestoRichard SlovákZŠ JGT B.Bystrica3:05
8. miestoNikolas PribilinecNitra3:22
9. miestoPeter KyzekZŠ JGT B.Bystrica3:33
10. miestoJakub BeňušZŠ JGT B.Bystrica3:34
11. miestoNikolas ŠustekZŠ JGT B.Bystrica3:35
12. miestoNikolas UharčekZŠ JGT B.Bystrica3:55
13. miestoMichal MešťanZŠ JGT B.Bystrica4:06
Adam JonásSCVČ Relaxáčik B.BystricaDQ
Ján CílikSCVČ Relaxáčik B.BystricaDQ

Dievčatá 2003 – 2005 – 1km chôdza

1. miestoAnežka KrestiankováSCVČ Relaxáčik B.Bystrica4:59
2. miestoIvana DudováMartin5:05
3. miestoBarbora BrnákováŽiar nad Hronom5:10
4. miestoPaula DudováMartin5:15
5. miestoAneta MikolajováZŠ JGT B.Bystrica5:53
6. miestoMia BeňováBacúch6:10
7. miestoLaura HubcejováMartin6:22
8. miestoSofia PotančokováZŠ JGT B.Bystrica7:20
9. miestoTerézia ČellárováSCVČ Relaxáčik B.Bystrica8:20

Chlapci 2003 – 2005 – 1km chôdza

1. miestoPatrik NemčokSCVČ Relaxáčik B.Bystrica4:35
2. miestoRichard PastorekSCVČ Relaxáčik B.Bystrica5:49
3. miestoJakub RafajBacúch6:35
4. miestoNikolas ZáslavZŠ JGT B.Bystrica6:44

Dievčatá 2000 – 2002 – 1km chôdza

1. miestoDominika HubkováNitra4:46
2. miestoLucia RuskováSCVČ Relaxáčik B.Bystrica5:10
3. miestoNikoleta ŠevčíkováSCVČ Relaxáčik B.Bystrica5:22
4. miestoAntónia PribulováSCVČ Relaxáčik B.Bystrica5:25
5. miestoAnnamária MasarykováBacúch5:30
6. miestoEliana ZacharováMartin5:34
7. miestoMichaela BeličkováZŠ JGT B.Bystrica7:14
8. miestoViktória VránskaZŠ JGT B.Bystrica8:09

Chlapci 2000 – 2002 – 1km chôdza

1. miestoMatej KrestiankoSCVČ Relaxáčik B.Bystrica4:13
2. miestoAlan HamzičNitra4:30
3. miestoDaniel KováčŠaľa4:44
4. miestoTomáš HornýZŠ Radvaň, B.Bystrica5:00
5. miestoMartin HríbikZŠ JGT B.Bystrica6:50
6. miestoSamuel HolicaSCVČ Relaxáčik B.Bystrica7:01
7. miestoAlexander DobiašSCVČ Relaxáčik B.Bystrica7:12
8. miestoAndrej GehrerZŠ JGT B.Bystrica7:32

Poradie družstiev

1. miestoSCVČ Relaxáčik B.Bystrica436 bodov
2. miestoZŠ JGT B.Bystrica386 bodov
3. miestoBacúch255 bodov
4. miestoZŠ U Filipa B.Bystrica93 bodov
5. miestoŽiar nad Hronom69 bodov
6. miestoMartin51 bodov
7. miestoNitra27 bodov
8. miestoZŠ Radvaň B.Bystrica18 bodov
9. miestoŠaľa8 bodov

 

 

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DORASTU, Dubnica nad Váhom, 04.06. – 05.06.2016

Umiestnenie pretekárok BCFDBB

Dorastenky 5000m chôdza

5.miestoNikoleta Ševčíková30:59,47
6.miestoAntónia Pribulová30:59,56

 

 

MEDZINÁRODNÝ CHODECKÝ MÍTING, Hlohovec, 15.05.2016

Umiestnenia pretekárov BCFDBB

Prípravka dievčatá – 1km  chôdza

2. miestoKristína Zámečníková6:13,0
6. miestoPaulína Vránska7:09,0
9. miestoMária Haviarová7:21,0
11. miestoSofia Uhliarová7:50,0
12. miestoMichaela Lapinová8:01,0

Prípravka chlapci – 1km chôdza

1. miestoLukáš Rosembaum5:37,0
2. miestoTomáš Bobok5:47,0
3. miestoSamuel Libiak5:51,0
7. miestoViliam Donoval6:55,0
8. miestoJakub Beňuš7:17,0
9. miestoNikolas Uharček9:49,0

Najmladšie žiačky – 1km chôdza

6. miestoSofia Potančoková6:40,0

Mladšie žiačky – 1km chôdza

1. miestoAnežka Krestianková4:51,0

Mladší žiaci – 1km chôdza

1. miesto Patrik Nemčok4:35,0
4. miestoTomáš Horný5:24,0
5. miestoRichard Pastorek6:11,0

Staršie žiačky – 2km chôdza

5. miestoNikoleta Ševčíková11:36,0
6. miestoAntónia Pribulová11:37,0

 

ZÁHORÁCKA DVADSIATKA, Borský Mikuláš, 14.05.2016

Umiestnenia pretekárov BCFDBB

Prípravka dievčatá – 1km chôdza

1. miestoKristína Zámečníková 6:13,0
5. miesto Paulína Vránska6:51,0
7. miestoMária Haviarová7:04,0
10. miestoSofia Uhliarová7:55,0
11. miestoMichaela Lapinová8:08,0

Prípravka chlapci – 1km chôdza

2. miestoLukáš Rosembaum5:54,0
3. miestoSamuel Libiak5:59,0
4. miestoTomáš Bobok5:59,0
7. miestoViliam Donoval7:27,0
8. miestoJakub Beňuš7:42,0
9. miestoNikolas Uharček9:12,0

Najmladšie žiačky – 1km chôdza

8. miestoSofia Potančoková7:17,0

Mladšie žiačky – 2km chôdza

1. miestoAnežka Krestianková10:46,0

Mladší žiaci – 2km chôdza

1. miestoPatrik Nemčok10:10,0
4. miestoTomáš Horný12:41,0
5. miestoRichard Pastorek13:31,0

Staršie žiačky – 3km chôdza

7. miestoNikoleta Ševčíková17:47,0
8. miestoAntónia Pribulová18:06,0