Výsledky

Ostrava Cup JUNIOR 2017

Majstrovstvá Slovenskej republiky v kategórií mladších žiačok o pohár predsedu Slovenského florbalového zväzu

NTS FK-ZŠ Nemšová – FBK Tvrdošín 14:0 (4:0,6:0,4:0)

1.FbK BCF B.Bystrica – MKŠS FBK Kysucké N/M 4:1 (0:0,2:1,2:0)

MKŠS FBK Kysucké N/M – FBK Tvrdošín 7:0 (3:0,1:0,3:0)

NTS FK-ZŠ Nemšová – 1.FbK BCF B.Bystrica 8:0 (4:0,1:0,3:0)

NTS FK-ZŠ Nemšová – MKŠS FBK Kysucké N/M 4:2 (0:1,0:1,4:0)

1.FbK BCF B.Bystrica – FBK Tvrdošín  4:1 (2:1,1:0,1:0)

Umiestnenie:

1.miesto – NTS FK-ZŠ Nemšová (Majster SR)

2.miesto – 1.FbK BCF B.Bystrica (Vicemajster SR)

3.miesto – MKŠS FBK Kysucké N/M

4.miesto – FBK Tvrdošín

 

Extraliga žien – tabuľka základná časť

PoradieTímZápasyVíťazstváPrehrySkóreBody
1.ŠK 98 Pruské17170151:4651
2.NTS FK - ZŠ Nemšová17143146:8042
3.Fbk Kométa Spišská Nová Ves15123158:7136
4.Florbalový klub Tvrdošín1697112:10826
5.FBC Mikuláš Prešov1688116:9924
6.Eastern Wings Michalovce1661072:11719
7.iClinic VŠK FTVŠ UK1661069:8416
8.MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto1651185:11016
9.ŠK Slávia SPU DFA Nitra1421252:1286
10.1. Fbk BCF Banská Bystrica1501539:1571

I. liga žien – tabuľka základná časť

PoradieTímZápasyVíťazstváRemízyPrehrySkóreBody
1.MKŠS Kysucké Nové Mesto "B"161321119:5428
2.FbC Predator Sabinov161312174:7027
3.ŠK Lido Prírodovedec161015101:8321
4.FbO Žochár Topoľčany16100688:8220
5.ŠK 1. FBC Trenčín1670991:9014
6.1. Fbk BCF Banská Bystrica "B"1652970:9612
7.FBC Slovan Rimavská Sobota16411188:1419
8.FbO Florpédo Bratislava16321171:1098
9.1. SC Malacky16211371:1485

 

Extraliga žien

 

1.kolo FbK Kométa Spišská N/V – 1.FbK BCF B.Bystrica 16:3 (5:1,7:0,4:2)

3.kolo 1.FbK BCF B.Bystrica – MKŠS Kysucké N.M. 5:8 (1:2,3:1,1:5)

4.kolo 1.FbK BCF B.Bystrica – FbK Tvrdošín 4:8 (2:1,1:4,1:3)

5.kolo ŠK 98 Pruské – 1.FbK BCF B.Bystrica 10:2 (3:0,6:1,1:1)

6.kolo NTS FK-ZŠ Nemšová – 1.FbK BCF B.Bystrica 9:2 (1:0,2:1,6:1)

7.kolo 1.FbK BCF B.Bystrica – iClinic VŠK FTVŠ UK Bratislava 2:3pp (0:2,2:0,0:0,0:1)

8.kolo 1.FbK BCF B.Bystrica – ŠK Slávia SPU DFA Nitra 1:3 (0:3,0:0,1:0)

9.kolo FBC Mikuláš Prešov – 1.FbK BCF B.Bystrica 14:4 (2:0,6:2,6:2)

10.kolo Eastern Wings Michalovce – 1.FbK BCF B.Bystrica 9:3 (2:1,7:1,0:1)

11.kolo 1.FbK BCF B.Bystrica – FbK Kométa Spišská N/V 4:11 (1:7,1:1,2:3)

13.kolo FbK Tvrdošín – 1.FbK BCF B.Bystrica 14:1 (4:1,4:0,6:0)

14.kolo MKŠS Kysucké N.M – 1.FbK BCF B.Bystrica 9:2 (5:0,1:1,3:1)

15.kolo 1.FbK BCF B.Bystrica – NTS FK-ZŠ Nemšová 5:19 (1:5,1:5,3:9)

16.kolo 1.FbK BCF B.Bystrica – ŠK 98 Pruské 1:15 (0:5,1:2,0:8)

Aktuálne 10.miesto z 10 družstiev

 

1.liga žien

2.kolo 1.FbK BCF B.Bystrica „B“ – FbC Predator Sabinov 3:11 (0:4,1:2,2:5)

3.kolo FbO Žochár Topoľčany – 1.FbK BCF B.Bystrica „B“ –  7:6 (3:0,2:1,2:5)

4.kolo 1. SC Malacky – 1.FbK BCF B.Bystrica „B“ 4:4 (3:2,1:2,0:0)

5.kolo FBC Slovan R.Sobota – 1.FbK BCF B.Bystrica „B“ 3:4 (0:0,1:3,2:1)

7.kolo 1.FbK BCF B.Bystrica „B“ – MKŠS Kysucké N.M. „B“ 2:6 (0:3,2:1,0:2)

8.kolo 1.FbK BCF B.Bystrica „B“ – ŠK 1.FBC Trenčín 3:4 (2:1,0:1,1:2)

9.kolo FbO Florpedo Bratislava – 1.FbK BCF B.Bystrica „B“ 10:6 (3:1,3:1,4:4)

10.kolo ŠK Lido Bratislava – 1.FbK BCF B.Bystrica „B“ 8:8 (3:2,1:2,0:0)

11.kolo  FbC Predator Sabinov – 1.FbK BCF B.Bystrica „B“ 9:5 (4:1,2:3,3:1)

13.kolo 1.FbK BCF B.Bystrica „B“ – 1. SC Malacky 5:4 (1:1,1:3,3:0)

14.kolo 1.FbK BCF B.Bystrica „B“ – FbO Žochár Topoľčany 5:0 (2:0,2:0,1:0)

15.kolo 1.FbK BCF B.Bystrica „B“ – FBC Slovan R.Sobota 4:6 (0:1,1:0,3:5)

17.kolo ŠK 1.FBC Trenčín – 1.FbK BCF B.Bystrica „B“ 7:4 (4:3,1:1,2:0)

Aktuálne 7.miesto z 9 družstiev

 

Regionálne ligy STRED:

Naše mládežnícke družstvá už naplno hrajú svoje súťaže, kde pri úspechoch či neúspechoch zbierajú potrebné skúsenosti.

Mladšia prípravka

 

1.FbK BCF B.Bystrica – ŠK Juventa pri CVČ v Žiline 1:12

1.FbK BCF B.Bystrica – ZŠJM Žatva 90 Dolný Kubín 3:1

1.FbK BCF B.Bystrica – TJ FbO Nižná 15:12

1.FbK BCF B.Bystrica – FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina 3:9

Tabuľka sa nevyhodnocuje

Staršia prípravka

1.FbK BCF B.Bystrica – FPS B.Bystrica 8:6

1.FbK BCF B.Bystrica – Meteníci Likavka 15:0

1.FbK BCF B.Bystrica – FbK Turany 6:6

 

1.FbK BCF B.Bystrica – Slovan R.Sobota 5:0

1.FbK BCF B.Bystrica – FPS B.Bystrica 11:7

1.FbK BCF B.Bystrica – Meteníci Likavka 13:3

1.FbK BCF B.Bystrica – Meteníci Likavka 12:3

1.FbK BCF B.Bystrica – FPS B.Bystrica 7:8

1.FbK BCF B.Bystrica – FbK Turany 4:8

Tabuľka sa nevyhodnocuje

Mladší žiaci

1.FbK BCF B.Bystrica – FPS B.Bystrica 7:2

1.FbK BCF B.Bystrica – Zvolen 1:13

1.FbK BCF B.Bystrica – DFT team Detva Joxers 2:6

1.FbK BCF B.Bystrica – Slovan R.Sobota 2:11

1.FbK BCF B.Bystrica – FPS B.Bystrica 2:10

1.FbK BCF B.Bystrica – Zvolen 2:4

1.FbK BCF B.Bystrica – DFT team Detva Joxers 4:5

1.FbK BCF B.Bystrica – Slovan R.Sobota 5:8

1.FbK BCF B.Bystrica – FPS B.Bystrica 1:1

Tabuľka sa nevyhodnocuje

Dorastenci

1.FbK BCF B.Bystrica – Slovan R.Sobota 0:5

1.FbK BCF B.Bystrica – FBC Horehronec Brezno 5:4

1.FbK BCF B.Bystrica – FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina 6:20

1.FbK BCF B.Bystrica – ŠK 1.FBC Zvolen 6:16

1.FbK BCF B.Bystrica – Slovan R.Sobota 7:15

1.FbK BCF B.Bystrica – FBC Horehronec Brezno 3:7

1.FbK BCF B.Bystrica – FbK Turany 5:16

1.FbK BCF B.Bystrica – TJ FBK Hornets Mútne 3:18

1.FbK BCF B.Bystrica – ŠK 1.FBC Zvolen 8:19

1.FbK BCF B.Bystrica – FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina 0:13

Aktuálne 7.miesto zo 7 družstiev

 

Mladšie žiačky

 

1.FbK BCF B.Bystrica – FBC Horehronec Brezno 10:0

1.FbK BCF B.Bystrica – Florbalový klub Tvrdošín 5:0

1.FbK BCF B.Bystrica – NTS FK-ZŠ Nemšová 5:3

1.FbK BCF B.Bystrica – FBC Horehronec Brezno 7:1

1.FbK BCF B.Bystrica – NTS FK-ZŠ Nemšová 0:3

1.FbK BCF B.Bystrica – MKŠS FBK Kysucké N/M 0:2

Tabuľka sa nevyhodnocuje

Staršie žiačky:

1.FbK BCF B.Bystrica – Slovan R.Sobota 4:2

1.FbK BCF B.Bystrica – MKŠS FBK Kysucké N/M 0:9

1.FbK BCF B.Bystrica – MKŠS FBK Kysucké N/M 5:2

1.FbK BCF B.Bystrica – Florbalový klub Tvrdošín 0:1

Aktuálne 3.miesto z 5 družstiev

Dorastenky:

1.FbK BCF B.Bystrica – MKŠS FBK Kysucké N/M 0:9

1.FbK BCF B.Bystrica – ŠK 1.FBC Zvolen -:-

1.FbK BCF B.Bystrica – Florbalový klub Tvrdošín 2:5

1.FbK BCF B.Bystrica – FlBK Zákamenné 2:4

1.FbK BCF B.Bystrica – MKŠS FBK Kysucké N/M 0:7

1.FbK BCF B.Bystrica – ŠK 1.FBC Zvolen 2:1

Aktuálne 5.miesto z 5 družstiev

Juniorky:

1.FbK BCF B.Bystrica – MKŠS FBK Kysucké N/M 3:7

1.FbK BCF B.Bystrica – TJ FBK Hornets Mútne 1:6

Aktuálne 3.miesto z 3 družstiev